OTÁZKY A ODPOVĚDI

Často kladené otázky

Můžeme si zajistit vlastní dodavatele (catering, květiny atd.)?

Ano, nemáme žádné smluvní dodavatele, takže máte svobodnou volbu všech dodavatelů. Máme ale soupis dodavatelů, kteří u nás pracují často a máme na ně jen pozitivní reference. Jejich seznam Vám rádi zašleme.

Můžeme realizovat přípravy den před svatbou?

Ano, statek Vám předáme v dopoledních hodinách den před svatbou a přebíráme si jej dle dohody druhý den po svatbě. Během těchto 3 dnů máte statek jen pro sebe a nebudete nikým rušeni.

Je k dispozici ubytování?

Ano, kapacita statku je 20 lůžek

Je k dispozici ubytování?

O možnostech ubytování Vás rádi informujeme prostřednictvím emailu. Stačí nás kontaktovat na uvedený email, telefon nebo přes box v sekci „Kontakt“.

S jakým vybavením můžeme počítat? A jsou k dispozici i nějaké dekorace?

V rámci pronájmu máte nejen praktické vybavení ale i množství dekorací. Kompletní soupis naleznete v sekci „Inventář“. Navíc nabízíme možnost zapůjčení dekorací, které Vám dovezeme na místo v den předání. Dekorace ze sekce „Půjčovna“ je možné zapůjčit i na svatby mimo náš statek. Pro více informací nás kontaktujte.

Jaká je cena za pronájem a jak zjistím volné termíny?

Aktuální volné termíny, cenu a další doplňující informace Vám zašleme emailem. Stačí nás kontaktovat na uvedený email, přes sociální sítě nebo přes box v sekci „Kontakt“.